Наступні новини:  розділ                           "Наші новини 2015"  ___        

                                   ___

                                    ___

Останній день третьої зміни переніс всіх на чарівний острів

гуртки за інтересами і не тільки...........

відпочинок на міському пляжі

Бути в «Юнге» з нами - це значить бути з тими, хто тебе розуміє, хто готовий з тобою спілкуватися, дружити і грати. Це значить мати можливість проявити себе у тому, що тобі подобається або приміряти на себе нову роль.

Заняття у школі плавання 

Запрошуємо на третю зміну дитячого оздоровчого центру "Юнга", де кожна дитина під час літнього відпочинку знайде для себе багато цікавого і отримає незабутні враження!

ІІІ зміна 05.07.15 - 18.07.15

"Острів чемпіонів !"

Вас чекає :

Спортивні змагання на свіжому повітрі і багато іншого.....

Завершення другої зміни стало справжнім святом таланту і дружби.Діти намагалися показати всі свої можливості. Учасники та гості свята побачили виступи талановитих співаків, танцюристів, гумористів, акторів, гімнастів... і за традицією всі заспівали гімн літнього табору "Юнга" !

"Юнга" - це не тільки веселі ігри та спорт , але й інтелектуальний розвиток дитини : лекції у дитячій бібліотеці , шахово-шашковий турнір , вікторина "найрозумніший" та багато іншого...

                          Дуже весело пройшов день "Рухливих ігор"                             на свіжому повітрі затону №2

Вихованці табору прийняли активну участь у спортивних змаганнях, присвячених Всеукраїнському Олімпійському дню.    І майже в кожному конкурсі вибороли призові місця та отримали нагороди і подарунки !

екскурсія до зоопарку 

Походи в гідропарк і заняття в школі плавання

Цікаві екскурсії зроблять життя більш різноманітним. Але і це не найголовніше. Головне - ти знайдеш друзів!

Багато нового та цікавого  відкрили для себе вихованці  другої зміни табору під час екскурсії до Херсонського музею природи.....

Запрошуємо  на другу  зміну до дитячого оздоровчого центру "Юнга", де  кожна дитина  під час літнього відпочинку знайде  для себе багато цікавого та отримає незабутні враження! 

    

            ІІ зміна      18.06.15 - 01.07.15

                    

                           "Море позитиву!"

Дуже цікаво пройшов останній день першої зміни !)

Є традиційні заходи, які переходять із зміни в зміну, але без них програма не була б програмою.Саме таке свято День нептуна!

Програма табору відпочинку «Юнга» розрахована на дітей у віці від 7 до 16 років. Загони формуються за віковім принципом. Кожна зміна - це унікальна сюжетно-рольова гра.  Мета організаціі відпочинку, забезпечити санітарно-гігієнічний и психологічний фактор , и будується на прінціпі розумного чергування відів діяльності , з урахуванням вікових та псіхофізіологічніх особливостей  дитини.


      У дітей практично немає «вільного», тобто нічим не зайнятого часу. Наявність «тихої години» дозволяє дітям повноцінно відпочивати, а значить, і не перевтомлюватися від інтенсивності заходів зміни. Оздоровчі процедури забезпечуються за рахунок відвідування гідропарку, прийняття сонячних ванн на пляжі - все це є прекрасним доповненням до цікавого відпочинку у «Юнзі».

Щодня протягом усього заїзду дітей чекають цікаві заходи: екскурсії, творчі конкурси, вікторини, конкурси малюнків, спортивні естафети, ігрові та розвиваючі тренінги, розважальні програми, тематичні дискотеки та багато іншого. Конкурсні завдання на зміну шикуються за принципом «від особистості до колективу».

подорож до театру ляльок

 Відкриття міського табору відпочинку "Юнга" 2015.

4-го  червня відбулося святкове відкриття міського табору відпочинку "Юнга".

Розпочалася перша зміна 2015 року "НОВА ХВИЛЯ".


Діти та гості свята побачили  виступи талановитих співаків, танцюрістів, гуморістів, акторів, гімнастів .. та всі разом   заспівали гімн  табору "Юнга"! 

Запрошуємо на першу зміну до дитячого оздоровчого центру "Юнга", де  кожна дитина  під час літнього відпочинку знайде  для себе багато цікавого та отримає незабутні враження! 

    

            І зміна     01.06.15 - 14.06.15

                    "Нова хвиля"

На вас чекає:

Екскурсії  по  місту

Розважальні програми 

Відвідування пляжу 

Спортивні змагання на свіжому повітрі

 та  багато іншого

 

Вітаємо ! Наш хореографічний гурток "Колібрі" тричі чемпіони Всеукраїнського конкурсу "Барви дитинства" , який пройшов 23 травня в місті Одеса . Втомлені, але задоволені і щасливі з кубками та грамотами , медалями приїхали додому .


Чемпіонат з рогейну

16-17 травня 2015 року на території  Цюрупинського району, урочища Ближні Карабаї пройшов Чемпіонат України з рогейну (змагання з спортивного орієнтування на супер марафонських дистанцiях). У цих змаганнях приймали участь i нашi вихованцi Бугаєць Сергій (учень 9 класу ЗНЗ № 16) та Чернишов Микита (учень 9-а класу спец. ЗНЗ № 57)., якi посіли якi ІІ місце в групі Ч-18 та виконали нормативи Кандидатiв у Майстри спорту України.

Вiтаємо тренера Щербину Олександра Дмитровича та його вихованців.Мир на Землі –

Це затишок і тиша,

Це сміх дитячий

І душі політ,

Коли поет

Чарівні вірші пише

Про незвичайний,

Дивовижний світ.


Мир на Землі –

Це дім, і мама, й тато,

Й любові стільки –

Просто через край.

Це та земля,

Де щастя є багато

І в кожній хаті –

Хліба коровай.

Мир на Землі –

Це росяні світанки,

Краса і творчість,

Пісня у гаях.

Мир на Землі –

Це вечори і ранки

Із радістю

І щастям у серцях.


Календар відзначень на травень

 

08.05 - День памяті та примирення

 

09.05 - День Перемоги

 

10.05 - День матері        

 

15.05 - Всесвітній день родини      

 

16.05 - День Європи       

 

16.05 - День науки  в Україні

 

17.05 - День памяті жертв політичних репресій

 

ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!     Вітаємо переможців обласних змагань з елементами паркового орієнтування "Зелений стадіон-2015" Чернишова Микиту (1 місце) і Бугайця Сергія (2 місце)!

     18 квітня 2015 р. вони показали відмінний результат у своїй віковій групі (Ч-16), з лёгкістю залишивши далеко позаду інших учасників.

Бугаєць Сергій
Бугаєць Сергій
Чернишов Микита
Чернишов Микита
Обласні масові змаганя "Зелений стадіон 2015" 18.04.2015 р.
Обласні масові змаганя "Зелений стадіон 2015" 18.04.2015 р.


            Запрошуємо до дитячого оздоровчого центру "Юнга", де  кожна дитина  під час літнього відпочинку знайде  для себе багато цікавого та отримає незабутні враження! 

    

            І зміна             01.06.15 - 14.06.15

                     "Нова хвиля"

            ІІ зміна           18.06.15 - 01.07.15

                    "Море позитиву"

            ІІІ зміна          05.07.15 - 18.07.15

                   "Острів чемпіонів"

           ІV зміна            22.07.15 - 04.08.15

                    "Літнє селфі"

           V зміна             08.08.15 - 21.08.15

                      "Єдина країна"

 

 


Христос Воскрес! – шепочуть діти,

Христос Воскрес! – вкраїнські діти,

Радійте всі – ви наші друзі.

Христос Воскрес! – моя родино,

Моя хатино, мій садочку.

Тож хай воскресне наша Україна,

Як наш Христос Воістину Воскрес!

        З Воскресінням Господнім, любимо один одного, даруймо один одному писанки: на щастя, на долю, на віки вічні!Виходимо на чемпіонський рівень!

    Найкращих спортсменів  України зібрала Херсонщина  29 березня 2015 року для участі в Особистому Чемпіонаті України на спринтерських дистанціях та Чемпіонаті України серед позашкільних закладів зі спортивного орієнтування.

    Приємною несподіванкою був вдалий виступ вихованця Щербини Олександра Дмитровича, який став бронзовим призером Чемпіонату України зі спортивного орієнтування: Бугаєць Сергій (учень 9 класу ЗОШ №16) посів ІІІ місце в групі Ч-16 на спринтерських дистанціях.

 


   З метою вивчення та відродження народних звичаїв, виховання любові до рідного краю і національних традицій, на весняних канікулах у ХДОЦ «Юнга» відбувся виховний захід національно-патріотичного спрямування «ВЕСНА-КРАСНА». На святі було відтворено обряд зустрічі весни, коли українці оспівували пробудження природи, висловлювали свої надії на щедрий врожай, закликали  веснянками  птахів-провісників весни, які ніби-то на своїх крилах приносили тепло. За народним звичаєм усіх пригостили печивом-жайворонками та подарували квіти-повітряні кульки. Діти навчились обрядових пісень,  народних ігор, водити хороводи.  Також на святі були нагороджені переможці конкурсу малюнків «Весна в Україні» -  найталановитіші отримали набори для малювання.

 


Вітаємо Кражева Ігоря з призовим ІІ місцем   в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування (7 березня 2015 р.)Вітаємо переможців обласних масових змагань з елементами паркового орієнтування"Зелений стадіон" (8 березня 2015 р.)

Щербіна Олександр - І місце,

Кражев Ігор - ІІ місце,

Огієнко Олексій - 3 місце.


Запрошуємо відвідати фотовиставку "Дочки-матери" у ХДОЦ "Юнга" (ІІ поверх)


    Напередодні 8 березня у ХДОЦ «Юнга» були проведені заходи, присвячені чудовому весняному жіночому святу.

   Вихованці гуртків лікувальної фізкультури  «Вітамін»,  «Енерджайзери», «Адреналін» підготували для своїх матусь творчі виступи та подарунки, виготовлені власноруч. Свято пройшло дуже весело та цікаво: були конкурси, ігри, естафети і, звісно ж, солодкі призи.


    26 лютого 2015 року у ХДОЦ «Юнга» з метою практичного відпрацювання евакуаційних заходів було проведено День ЦО.

    Для вихованців Центру було організовано гру «Квест» на свіжому повітрі. Всім командам були роздані карти із контрольними пунктами, за якими вони знаходили кінцевий пункт – підвал, безпечне місце для  укриття у разі виникнення загрози бойових дій. На  кожному етапі гри діти виконували завдання щодо правильного поводження в екстремальних ситуаціях. За відмінне виконання завдань гуртківці отримали солодкі призи.

 


    27 грудня вихованці Херсонського дитячого оздоровчого центру «Юнга» були запрошені  на святково-розважальну програму «Новорічні дива».     Як завжди, були нагороджені найталановитіші та найстаранніші: переможці конкурсу малюнків «Новорічна мрія», що проходив у Центрі в грудні, та вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» за високі спортивні досягнення.


     У ХДОЦ «Юнга» розпочався сезон новорічних свят та подарунків!  22 грудня 2014 року працівники центру та вихованці гуртків оздоровчої хореографії  відвідали Херсонську спеціальну загальноосвітню школу № 2, де провели свято «Новорічний марафон» для вихованців гуртка «Релакс» (гурток працює на базі ХДОЦ «Юнга», керівник Вовк О.С.). Були танці, веселі естафети, ігри і хороводи з Дідом Морозом та Снігуронькою. Крім солодощів, діти отримали м’які іграшки, які передали у школу вихованці гуртків ЦЕНТРУ.      З 3 по 25 грудня 2014 року в ХДОЦ «ЮНГА» серед вихованців гуртків проходив конкурс малюнків «Новорічна мрія». Переможці були нагороджені 27.12.2014 р. під час проведення святково-розважальної програми "Новорічні дива".

І місце: Боголюбська Вероніка;

ІІ міце: Боднарчук Віктор;

ІІІ міце: Пержинська Влада. 

За активну участь у конкурах: Кислицина Діана       З метою забезпечення змістовного дозвілля дітей та популяризації гурткової роботи у ХДОЦ «Юнга» 03.11.2014 року на базі дитячого центру відбулось спортивно-оздоровче свято

"Спортленд. Відкриття сезону"

    На святі був присутній майстер спорту міжнародного класу з кіокушин карате, багаторазовий чемпіон України та області, призер чемпіонатів Європи, переможець в номінації «Нокаутер року-2013» та номінант «Нокаутер року-2014» Анохін Олексій Миколаєвич, який відзначив важливість фізичної культури та спорту для здоров'я людини та побажав вихованцям успіхів у досягненні в майбутньому високих спортивних результатів.

 

    Свято пройшло дуже весело та цікаво: діти грали, співали, танцювали. На завершення всі вихованці центру отримали подарунки.

 


Спортивні естафети
Спортивні естафети
Всі разом співали пісні про дружбу
Всі разом співали пісні про дружбу
Діти своїми руками створили ДЕРЕВО КРАЇНИ з блакитних і жовтих стрічок та з червоної калини – символу України.
Діти своїми руками створили ДЕРЕВО КРАЇНИ з блакитних і жовтих стрічок та з червоної калини – символу України.
Наші таланти
Наші таланти
Фінал свята. Нагородження учасників
Фінал свята. Нагородження учасників       1  жовтня на території гостинного центру «Юнга»  відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед навчальних закладів Комсомольского району, в яких прийняли участь 151 дитина з 12 шкіл. Всі команді показали високий рівень підготовки. Кращими в командному заліку були:  гімназия №3, ЗНЗ №57,  ЗНЗ №14,  ЗНЗ №46,  ЗНЗ №51 , ЗНЗ №11. 


Представники команд-призерів
Представники команд-призерів
Консультації перед стартом
Консультації перед стартом