Запрошуємо до міського літнього

табору відпочинку "Юнга"!

         Пріоритетними напрямами роботи всього колективу літнього табору є збереження здоров’я дітей, створення доброзичливої атмосфери та забезпечення повноцінного відпочинку і розвитку, а також формування навичок здорового способу життя.

        Оскільки більшість дітей та підлітків сприймають канікулярний час як пору пасивного відпочинку і не налаштовані на сприйняття нової інформації, а в більшій мірі орієнтовані на дозвілля, Центром сплановано проведення різних тематичних змін протягом сезону відпочинку. Такі зміни включають в себе комплекс заходів, спрямованих на цікаву, особистісно-значиму діяльність, у тому числі і освітню (засвоєння способів безпечної життєдіяльності, спортивно-оздоровча діяльність, розвиток творчої особистості, формування екологічної культури, придбання нестандартного досвіду, що дозволяє навчитися зберігати та зміцнювати своє здоров’я, корисно проводити свій вільний час, розвити лідерські якості). 


          Під час роботи табору велика увага приділяється зміцненню здоров’я дітей, їх фізичному вихованню. В рамках спартакіади табору проводяться змагання з футболу, волейболу, легкої атлетики, ігри та естафети, шахово – шашковий турнір, табірна першість з настільного тенісу, спортивні, рухливі ігри, відвідування школи плавання. Працюють різноманітні гуртки та спортивні секції за інтересами.


             Територія центру, на якій знаходяться двоповерхова будівля, футбольний, волейбольний, баскетбольний та ігрові майданчики, складає 4 га.  Для кожного  екіпажу обладнано спальні кімнати, окремо для хлопчиків та дівчаток. В кожному екіпажі є санвузол і кімнати для перевдягання дітей. Створено кімнату гігієни з питним фонтанчиком. Обладнано  медичний блок, де у літній час постійно чергує медсестра.

                Центр забезпечено сучасним обладнанням для організаціїї  цікавого та змістовного дозвілля дітей у таборі відпочинку ,  облаштовано місця для настільних ігор.  

            Діти під час літнього відпочинку забезпечені повноцінним триразовим харчуванням. У нас працюють досвідчені кваліфіковані спеціалісти - кухарі, які дуже смачно готують.  На  харчування дітей пільгових категорій кожного року виділяються кошти з міського бюджету. 

Ми пропонуємо:

Протягом літа працюватиме 5 змін тривалістю 14 днів кожна:

 

 Розважальні програми 

 

Відвідування пляжу 

 

Спортивні змагання на свіжому повітрі

 

Відвідування дитячої та юнацької бібліотек

 

Подорожі до ботанічного саду, планетарія

 

Відвідування  драматичного  та  лялькового  театрів, кінотеатру  "Ювілейний”  та  багато іншого

 

Табір відпочинку працюватиме: 
Пн.-Пт. з 08.00 до 17.00

( чергова група до 18.00)
Сб, Нд. з 08.00 до 14.00

Кожна зміна триває 14 днів.


Категорії дітей, які користуються пільгами (безкоштовне харчування):

- сироти та позбавлені батьківського піклування;

- діти-інваліди;

- діти, що перебувають на диспансерному обліку;
- діти з багатодітних та малозабезпечених сімей;
- тановиті та обдаровані діти, відмінники навчання

- діти учасників  АТО

- діти  сімей переселених з зони АТО

Запрошуємо до дитячого оздоровчого центру "Юнга", де  кожна дитина  під час літнього відпочинку знайде  для себе багато цікавого та отримає незабутні враження!

З питань замовлення та придбання путівок до літнього табору відпочинку "Юнга" можна звертатися: 

 

- за адресою вул. Дорофеєва, 32

 

- за телефонами 27-44-66,  27-65-14  моб.  0990326393;  0501767989